Sitemiz 18chat.tv de olduğu gibi bu sitemizde de yeniden bir şeyler yapmaya karar verdik. Googlenin yeni uygulamaları işimize gelmemiş olsa da, kırılsak,küssek de vaz geçemedik. Elimizde kalan bir kaç site ile yine sizlerin karşısına geldik. Ümit ediyoruz ki daha iyi şeyler olacak.

Bu sitemiz ile  ome tv aramasında ikinci sayfada yerimiz mevcut. Umuyorum ki bu kelimelerin yanı sıra; Omegla, chat rulet gibi kelimeler ile de aynı yerlere gele bilecek bir site olur. Ome tv sitesinin Türk versiyonu olduğunu anlata bilmek için Tr uzantısı ile aldık bu siteyi. Birinci sayfaya çok yakın duran bir site, umarız birinci sayfaya da gelir ve yüzümüzü güldürür. Onunla da bitmiyor birde googlenin reklam onayı vermesi gerekiyor. Asıl mesele de orası işte. Biz uzun süre ara vermemize rağmen bu gün yeniden şöyle bir merhaba demek istedik destekçilerimize, uamrım googlede sitemize reklam olur verir ve bizde sitemiz ile googleye reklam aracılığı ile destek veririz. 18 chat diye attığımız başlığın nedeni, uzun süre ara verdikten sonra ilk açtığım site oldu. ome tv sitesi kadar 18chat.tv sitemiz ile de ümitliyim. Bu sefer birinci sayfada yer alacağım googleden reklam onayı alamasam da. Birinci sayfada sitelerimiz dursun. Bizlerde başka sitelere link veririz. Ama benim googlenin politikaları ıle alakalı da bir şeyler yapacağına inancım tam. Sitenize reklam kodu koya bilmek için sitenizin olumlu olup olmadığını denetliyor. Daha önce var olan bir google reklam kodunu sitenize koyardınız banlı değilse açılır ama tıklama yoksa gelir elde edemezdiniz. Şimdi ise o kodu sitenize koyuyorsunuz akabinde google onay verirse size mail ile haber veriyor ve öyle yayınlanıyor. Ome tv sitemize olur vermedi google ama nedenini de açıklamadı “sadece google politikalarına uygund eğil.” bu politikalar öyle geniş kapsamlı ki gelde çözüm üret. İşte ome tv siteleri gelir getiren aramalar olan siteler. Ome tv ve 18 chat gibi sitelere girişler fazla. Reklamınd amacı daha fazla kişiye ulaşmak değil midir? işte bu konuda googleyi anlamakta zorlana biliyorum.

Ome tv ve 18 chat sitelerimiz ile bu iki aramada iddialı olacağız. Umarım bunu başarırız. Bir yıldan fazladır sitelerden ve google nin yeni şekillerinden, kurallarından uzak kaldım. Umuyorum bildiğim şeyler halen geçerlidir. Ama sanırım her zaman sitenin içerik bakımından zengin olması işe yarar bir konudur. O nedenle https://ometv.com.tr sitemiz için bir makale yazalım dedik. Bu makale ikinci sayfada olan sitemizi belki ome tv kelimesinde birinci sayfaya bile taşıya bilir. Bunun sebebi bir makale yazmak değil, bir yıla yakındır ellemediğimiz sitemiz geriye de gide bilir. Bu tür çalkalanmaları googlede çok gördük. Düşmüş kapalı bir site bile durduk yere birinci sayfaya gele biliyor. Yeni makale yazılan bir site de geriye düşe biliyor. Bu korkumuzda mevcut.

Etiketler: Okunma 30 Tem 2019

Benzer Yazılar

Chat rulet

Chat rulet

26 Ağu 2019
Ome tv Omegla sitesi

Ome tv Omegla sitesi

24 Ağu 2019
omegla

Ome tv

08 Eki 2018

Yorumlar


Sen de Yorumla!