Sesli chat canlı sohbet siteleri

SİZLERDE SESLİ SOHBETİ BİZİMLE YAŞAYIN.  Sesli sohbet dediğimiz siteler, irc mırç sohbet sitelerinden sonra kurulan ve activex desteği ile çalışan bir sohbet türü. İrc den en büyük özelliği irc sohbet sitelerinde yazılı sohbet ederken, Sesli sohbet siteleri sizlere aynı anda sohbet ederken kamera açma özelliği de sunar.  İşte bu sesli sohbet dediğimiz sistem, sohbetin gelişmiş halidir. Sesli sohbet sitelerinde ome tv sitelerinin aksine bir eklenti yüklemeniz gerekmektedir.

Ome tv ve diğer sitelerden farkı

OME TV DİYE BİLİNEN AMA OMEGLA SİTELERİ  Ome tv chat diye bilinen ama aslı çıkış noktası omegle olan bir sohbet türüdür. Ome tv diye adlandırılan bu sitelerin diğer sitelerden en büyük özellikleri ise şöyledir.

  • Ome tv sitesinde üyelik gerekmez, her hangi bir eklenti yüklemezsiniz direkst sohbete bağlanırsınız.
  • Sesli sohbet veya diğer sohbet türlerinde kameranızı açmak veya açmamak size bağlı. Ama ome tv sitesinde kameranızı açmadan sohbet edemezsiniz.
  • Ome tv sitesinde rast gele sohbet edilir edilen sohbete adminler müdahale etmez ve daha özgür bir sohbet ortamı sunar.

Chat Rulet chat sohbet alanı

KALİTELİ VE KALABALIK KİŞİLER İLE SOHBET. Her insan için vaz geçilmez bir iletişim aracı olan internet sohbet dalında da vazgeçilmez oldu. İnternet üzerinden sohbet eden ve arkadaşlıklar kuran kişiler en fazla chat rulet sitelerini tercih ediyor. Bu nedenle rast gele sohbet edilen bilen bu mekanlar, en kalabalık sohbet alanları oldu.

Türkiye’de sohbet ve siteleri

Ome tv, chat rulet, sesli sohbet, canlı sohbet, omegla… Ne derseniz deyin sayıca çok ama çok şekil ve içerikte sohbet siteleri mevcuttur. Var olan her tür  sitenin Bir türk versiyonuda mevcuttur. Her sitenin mutlaka Türkiye’de Türkler tarafından açılmış bir Türk şekli vardır. Bu tür sitelerin nereden açıldığı çokta önemli değil googlede eğer yularılar da iseniz, kişi googlede “ome tv” yazar sizin siteniz çıkmış ise tıkalr girer. Kişi googlede  “chat rulet yazar” sizin siteniz önde ise tıklar ve girer.
Sohbet Sitelerinde Ne Yapıla Bilir
SOHBET SİTELERİ VE KAZANIMLARIMIZ. Sohbet siteleri helede chat random chat rulet gibi siteler, dünyanın her yerinden katılan kişilerin yer aldığı sitelerdir. Yabancı kişiler ile sohbet edebilme imkanı sunar. Yabancı kişiler ile edeceğiniz sohbet size yabancı dilinizi geliştirmede faydalı ola bilir. Ayrıca dünyanın he ryerinden arkadaş edinmiş olursunuz.

Etiketler:, Okunma 28 Ağu 2019

Yorumlar


Sen de Yorumla!