Ometv sitemiz içerisinde omegle veya chat rulet gibi sitelerden sık sık bahsediyoruz ve bahsedeceğiz. Ome tv sitesini chat rulet sitelerinden ayıran tek unsur isimdir. Bahsi geçen sitelerin birbirinden farkları yoktur.
Ome TV diye bileceğimiz chat rulet gibi çok sayıda siteler var.  Bu siteleri de sırası geldiğinde sizlere tek tek tanıtacağız.

 

 • Bu bahsi konu olan sitelerin her birinde chat rulet gibi direkt sohbet panelleri kullanılır.
 • Bu bahsi geçen sitelerin her birinde üyelik kullanmadan her hangi bir eklenti yüklemeden sohbet edilir.
 • Türkiye ve dünyadan milyonlarca kullanıcıya sahip olan siteler, yabancılar ile sohbet edebilme imkanı sunan siteler olarak da bilinir.
 • Chat rulet sitesi canlı ve görüntülü bir sohbet sitesidir. Diğer konu olan siteler ile bir ortak noktası da budur.
 • Bu tür sitelerin her birinde bilgisayarınızda kameranın aktif olması zorunluluğu vardır. Bu özellik kişilerin canlı ve karşınızda olduğunu ıspatlar.
 • Ome tv ve türevleri olan sitelerin kamera açma mecburiyeti, sizlerin kullanıcılar tarafından kandırılmanızı önler.

18 yaş sınırı konulan sitelerdir bu siteler. Sitelerin girişinde 18 yaşı üstünde olduğunuzu kabul edeceğiniz bir uyarı ile karşılaşırsınız. Bu uygulamada 18 yaş üstü olduğunuzu kabul etmez iseniz sisteme giriş yapamayacaksınız.

18 yaş üstü iseniz ve uyarıyı kabul ettiğinizde sistem sizi kabul edecek. Bundan sonrası için
chat rulet sohbet edebileceğiniz, kişilerin isimleri ve görüntüleri karşınıza gelecektir. Karşınıza gelen kullanıcı ile sohbet etmek istemez iseniz “next” tuşu ile bir sonraki kullanıcıya geçe biliyorsunuz. Böylelikle konuşmak istediğiniz kişiyi bulana kadar aynı eylemi tekrarlaya bilirsiniz. Unutmayın ki; siz birisi ile sohbete başlamazsanız da kameranız sayesinde karşı taraf da milyonlarca kullanıcı sizi görüyor.  Bu tür chat sitelerinde site kurallarının dışına çıkılıp verilen adres,telefon bilgileri gibi özel bilgilerinizin dağıtılması, kopyalanması ve paylaşılması gibi, olumsuzluklar da site sorumluluk kabul etmez. Site içerisinde yaptığınız bütün paylaşımların sorumluluğu size aittir. Bizim tavsiyemiz hiç bir özel kişisel bilgilerinizi hiç bir internet ortamında paylaşmamanız dır.

Sizlere en iyi sohbet ortamını suna bilmek için verdiğimiz gayret ve emek ile sizleri güvenilir bir ortamda sohbet etmeye davet ediyoruz. Sizlerde dünyanın her yerinden katılımcılar ile yabancılar ile sohbet etmek ister iseniz. Sohbete giriş yapmanız yeterli olacaktır. https://ometv.com.tr sitemiz sizlere chat rulet sohbeti sunar.

Hadi sizde dünyanın her yerinden gelen ve sizleri bekleyen bay ve bayan kullanıcılarımızı bekletmeyin. Hadi baylar, hadi bayanlar.!!

Etiketler: Okunma 26 Ağu 2019

Benzer Yazılar

Ome tv Omegla sitesi

Ome tv Omegla sitesi

24 Ağu 2019
omegla

18 chat

30 Tem 2019
omegla

Ome tv

08 Eki 2018

Yorumlar

Yorumlar(1 )
  • admin
   admin Ağustos 26, 2019

   Ome tv sitesi içerisinde chat rulet sohbet imkanı
   Ome TV


Sen de Yorumla!