Ome tv ve chat rulet kelimelerini inceleyeceğiz.Bu siteleri birlikte tanıyacağız.

Ome Tv sitesi;

Ome Tv şuan var olan sohbet sitelerinin arasında en fazla ilgi gören,en fazla online kullanıcıya sahip en büyük sitelerdir. Ome tv sadece sohbet amaçlı değil başka faktörler içinde kullanılıyor. Örneğin Bu kadar fazla kullanılan bir sohbet sitesi,googlede çok aranan bir site anlamına geliyor. Böyle bir aramada sesli sohbet sitesi de,kameralı sohbet sitesi de yer almak ister. Bu sitelerin amacı burada user elde edebilmek amaçlıdır. Bazı site sahipleri de sohbet ile hiç işi olmaz, sohbet sitesi yoktur. Ama bu aramada yer almak ister. BU sitelere örnek bizim siteyi vere biliriz. Burada amaç ome tv kelimesinde sitemizi getirmek ve kullanıcılarının bizim sitemize yönlenmesini sağlamak.

Bu bize ne kazandırır?

Ome Tv milyonlarca kişinin girdiği bir site ve milyonalrca insan bu siteyi googlede arıyor. Biz bu site ile ome tv aramasında gelir isek. O milyonlarca insan bizim sitemize tıkladığında bizim sitemiz hit elde edecek. Ayrıca google reklamlarımız sayesinde de gelir elde edebileceğiz. Ome tv sitesi de bu şekilde ome tv sitesi oldu. O sitede omegle sohbet sitesini kastı omegle sitesinin ismi ile birinci sıraya yerleşti ve artık omegle diye değil ome tv diye aranır oldu. Şuan birinci sayfa birinci sırada olan ome tv sitesi. Hem user bakımından hemde reklam geliri açısından güzel bir pozisyona erişmiştir.

Chat rulet sitesi;

Chat rulet sitesi içinde söylene bilecekler bire bir ome tv için söylediklerimizin aynısıdır. Chat rulet sitesi aslen chat roulette sitesi olarak bilinir. Yazılışı chat roulette olan bu sitenin okunuşu chat rulet diye okunur. Ama Türk milleti bu siteyi ctah rulet diye googlede araya araya, milyonlarca arama oldu ve artık bu site chat rulet diye ritalitür de yer edindi. Chat rulet kelimesi ni de bütün sesli sohbet sesli chat siteleri chat rulet olmamalarına rağmen kasarlar. Burada sesli chat sitesinin amacı bu aramadan gelen userleri kendi sitesine toplaya bilmektir. Ama bunun haricinde bazı sitelerde bu chat rulet veya bunun gibi siteleri de kasarlar onlarında amacı sitelerine hit elde edebilmektir.
Biz bu sitemiz ile chat rulet kelimesinden bahsetme nedenimiz ise bizimde bu site,bu aramada olan kullanıcılar dan menfaatlenmektir. Chat rulet diye arayan birisinin karşısına bizim sitemiz çıksın, oradan bizim sitemize tıklasın ve bizde gelir elde edelim.

Chat rulet araması bize ne kazandırır

Chat rulet diye yapılan aramada kişi bizim sitemize ulaşır,bizim sitemize tıkladığında sitemizde googlenin verdiği chat roulette benzeri sohbet reklamlarına tıklayarak. Sohbet sitesine ulaşır. Bizim sitede verilen reklam aracılığı ile o siteyi bulduğu için google o tıklamayı hesaplar ve bizim hesabımıza ödeme yapar. İşte bizim ve bizim gibi sitelerin amacı chat rulet sohbet ettirmek değil.

Biz ve bizim gibi siteler,chat rulet,chat roulette,omegle,ome tv gibi aramaları sadece araç olarak görür. Burada bizlerin amacı bu aramalardan gelecek kişileri googleye reklam vermiş olan o tür sitelere yönlenmesini sağlamak. Bu aracılık hizmeti içinde google reklamalrından gelir elde etmek. Yoksa bizim chat rulet veya ome tv gibi bir sohbet sitesi açma derdimiz yoktur.

Etiketler:, Okunma 08 Eki 2018

Yorumlar

Yorumlar(1 )
    • eren ayan
      eren ayan Aralık 7, 2018

      kjvbıeghıjrbdvjbnrxdcfjhbgvnjcrdufbvngrjcıfbnvguıjrdcv


Sen de Yorumla!